ملک سلمان با صدور دستوری پادشاهی چند مقام سعودی را عزل و جانشین‌های آن‌ها را منصوب کرد.

به نقل از خبرگزاری عربستان سعودی "واس"، ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان دستوری پادشاهی را برای عزل و نصب تعدادی از مقامات بلند پایه سعودی صادر کرد.

براساس این دستور، محمد بن طاهر بنتن، وزیر حج و عمره از سمت خود برکنار و عصام بن سعد بن سعید به عنوان جانشین او در وزارت حج و عمره و وزیر مشاور پادشاه منصوب شد.

همچنین، ابراهیم بن سلیمان بن عبدالله رئیس دادگاه عالی اداری این کشور از مقام خود عزل و علی بن سلیمان السعودی به عنوان جانشین او در این سمت منصوب شد.

پادشاه سعودی، عبدالهادی بن احمد المنصوری را از سمت ریاست سازمان هواپیمایی عربستان سعودی برکنار و عبدالعزیز بن عبدالله الدعیلج را به عنوان جانشین او انتخاب کرد.

در حکمی دیگر از ملک سلمان، عبدالهادی بن احمد المنصوری به عنوان دستیار وزیر خارجه در امور اجرایی و عبدالعزیز بن عبدالرحمن بن العزیز العریفی  به عنوان دستیار وزیر ترابری این کشور منصوب شدند.

همچنین محمد بن طویلع السلمی دستیار وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی از این سمت برکنار و ماهر بن عبدالرحمن بن إبراهیم القاسم به عنوان معاون وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی منصوب شد.

براساس این دستور پادشاه سعودی، سمیر بن عبدالعزیز بن محمد الطبیب هم به عنوان مشاور دبیرکلی کابینه وزرا منصوب شد.

انتهای پیام/


حریرچی مطرح کرد؛ سفر های نوروزی عامل شیوع گسترش ویروس کرونا

دستور پادشاه عربستان برای چند عزل و نصب مهم در کابینه

عضو هیئت مذاکره یمن: پیشنهاد آتش‌بس آمریکا همان شروط عربستان بود

بن ,منصوب ,وزیر ,پادشاه ,سمت ,عزل ,به عنوان ,عزل و ,منصوب شد ,دستیار وزیر ,جانشین او ,وزیر منابع انسانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

frektalikhonar studcabosong earthtester rs2000 بازی های xbox و ps4 mojekwire brnouri شرح محصولات آرایشی بهداشتی belderchinrey mahtabtvc